מה אנשים אומרים עלי

הנה כמה ממליצים שכתבו לי לאורך השנים. חלק מהמטופלים שלי החליטו לשתף אותי במה שעברו ולספר לי מה הם קיבלו מהטיפולים בגוף או בנפש. בין אם מדובר בדיקור, שימוש בצמחי מרפא או טיפול בהתמקדות – אני תמיד שמחה לשמוע את הצד השני, איך אתם חווים את הטיפול? ואיך הטיפולים בקליניקה משפיעים עליכם? 

הנה כמה דוגמאות של ממליצים :

ממליצים

איילת יקרה, ליווית אותי בדרכי המפותלת. דרך בה חוויתי, התנסתי, השתנתי, למדתי. לא היה מפגש בו ניתן לומר שלא עזרת לי לפסוע עוד צעד אל עבר חיים יותר שלווים, יותר שלמים, יותר מתאימים למהות שלי. תמיד ידעת להוביל אותי אל הרגשות וההרגשות שבתוכי, המשקפות מצבים בהם הייתי. כל מפגש באופן טבעי ,הוביל אותנו לשיחות מהם למדתי הרבה, שיחות בהם ההקשבה שלך, הייתה כ"כ אמתית, מכילה, מכוונת, חכמה. בים האנושי בו אנו חיים, נדיר למצוא עוגן, תשובות,תשובות שלרוב באו מתוכי, אבל את זו שהארת את המקומות בתוכי, שם מצאתי תשובות ועוגן. תשובות שעזרו לי מאוד בהתמודדות היומיומית עם המציאות המורכבת מול הקרובים אליי ומול בעיות קיומיות . אוכל למלא דפים רבים על עזרתך ותרומתך להתמודדות מול החיים. את ליווית אותי ,בחכמה רבה, ברגישות ובמקצועיות ובמיוחד באהבת האדם שבתוכך. תודה ענקית על הכל.
גבר בן 67 שעבר בקליניקה טיפול של התמקדות
היי איילת, אני שמחה שדרכינו נפגשו והגעתי אלייך לטיפול. כשאמרתי שאני מתחילה בטיפול בדיקור ,אחדים סביבי הרימו גבה ותהו. אני האמנתי לתת הזדמנות לטיפול בדיקור. ואכן אחרי סידרה שניה של דיקור אני מאושרת ששנתי הפכה ליותר רציפה ,פחות מקוטעת. איכות השינה השתפרה וזאת אחת הסיבות שהגעתי לטיפול. כמו כן העייפות ,חולשה, האנרגיה ,כוחות וכאבים השתפרו לטובה. יצאתי יותר מחוזקת ועם כוחות חדשים להמשיך הלאה. אזזזז תודה ענקית על טיפול מקצועי, הקשבה, זמן איכות להגיע למקום ובמיוחד אלייך שמאפשרת לי ועזרת לי להתגבר על מצוקות וטרדות ששיבשו את סדר יומי. תודה ובאהבה .
אישה בת 52 עם בעיות שינה
הי איילת, אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור והמקצועי שהענקת לי. מעל לשנתיים אני סובל מכאבי ראש על בסיס יומי, במהלך התקופה הזאת הייתי עם חוסר אונים וקשיי תיפקוד בחיי היום יום. עברתי אינספור בדיקות נוירולוגיות ,עיניים ו mri ראש ,לא התגלה דבר. לאחר תקופה ממושכת של טיפול תרופתי ,החלטתי להגיע אלייך לסדרת טיפולים ,בהם העמקנו יותר בקשר בין גוף לנפש. בעזרת טיפול דיקור מאוד מקצועי ,הכאבים לאט לאט נעלמו וחזרתי לתיפקוד בצורה מלאה .מודה לך על ההשקעה ועל הטיפול המסור.
גבר בן 35 שהגיע אליי עם כאבי ראש חוזרים
איילת המהממת שלנו ! אחרי תקופה של 3 חודשים ותקופת טיפולים אינטנסיבית ביותר, הגיע הזמן לתקופה של רגיעה ,תקופה שלא חווינו אף פעם. ר' בן שנה וחצי עם אסטמת עור קשה באיזור הפנים (אטופיק דרמטיטיס),גירודים קשים ,חוסר שינה ואי שקט בגוף, אפיינו אותו במשך שנה וחצי .היינו אצל כל הרופאים והתותחים בשוק, שילמנו ממיטב כספנו אך הכל עלה בתהו ולא עזר ל ר'. עד שאת הגעת אלינו בדרך לא דרך ,לא האמנו כבר שמשהו יעזור ל ר'. הגענו אלייך ,עשית כמה מעשי קסמים בעור ,דיקור, מדבקות, היינו מאוד סקפטיים ,אבל הטיפול האינטנסיבי ,עשה את שלו ,החום, האהבה והנתינה שלך לילד ולמקצוע. כמובן שנודה גם לפיפי ,הכלבה המהממת, שבלעדיה ,כלום לא היה קורה. הפסקנו להשתמש במשחות סטרואידים ובטיפות פנסטין, והתחלנו לישון ,ברוך השם! תודה לך על הכל, מקווה שנתראה בבריאות ולא בחולי ,ושהמחלה הזאת לא תחזור אלינו לעולם! אוהבים אותך, מעריכים ומוקירים כל דקה מחיינו החדשים.
אמא לתינוקי חמוד בן שנה וחצי שהגיעו עם אטופיק דרמטיטיס
דילוג לתוכן דילוג לתוכן